Перейти до вмісту

Новини Львова та області

iCamp | Актуальні новини

Меню
  • Львів
  • Львівщина
  • Україна
  • Політика
  • Економіка
  • Головна
  • Війна
  • Спорт
  • Привітання
Меню

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає до 30 грн

Оприлюднено

фото ua.news Проїзд у метро в Києві подорожчає

У Києві підвищать вартість проїзду в громадському транспорті – тариф на разову поїздку планують встановити на рівні 30 грн. Водночас для пасажирів, які користуються міським транспортом регулярно, пропонують систему знижок на проїзні квитки. Про це повідомили 18 травня у Департаменті економіки та інвестицій КМДА. Там наголосили, що ціни напроїзд у громадському транспорті в столиці не переглядали з 2018 року.

Оновлення тарифів пояснили зростанням витрат транспортних підприємств на електроенергію, паливо, оплату праці, утримання інфраструктури, а також скороченням пасажиропотоку. У Департаменті зауважили, що наразі вартість проїзду в Києві є однією з найнижчих серед великих міст України, попри постійне зростання собівартості перевезень.

«Натомість, за розрахунками транспортних підприємств, економічно виправданий тариф на 2026 рік становить 64,60 грн за поїздку в метро та 44,14 грн – у наземному комунальному транспорті», – додали у відомстві.

Для киян, які користуються громадським транспортом регулярно, запропонують систему знижок. У такому випадку вартість однієї поїздки залежатиме від кількості придбаних поїздок:

  • 1–9 поїздок – 30 грн;
  • 10–19 поїздок – 28,90 грн;
  • 20–29 поїздок – 27,80 грн;
  • 30–39 поїздок – 26,60 грн;
  • 40–49 поїздок – 25,50 грн;
  • 50 поїздок – 25 грн.

Крім того, будуть місячні проїзні квитки – одна поїздка коштуватиме приблизно 23,3–23,6 грн. Ціни на місячні проїзні:

  • 46 поїздок – 1 088 грн;
  • 62 поїздки – 1 463 грн;
  • 92 поїздки – 2 156 грн;
  • 124 поїздки – 2 888 грн.

Безліміт, студентський та пересадковий

Також за 4 875 грн можна буде купити безлімітний місячний проїзний на метро, автобус, трамвай, тролейбус і фунікулер.

Пільгові умови для студентів і учнів зберігаються. Так, студенти сплачуватимуть 50% вартості місячного проїзного, а учні під час навчального року будуть користуватись транспортом безоплатно, а влітку – зі знижкою 75%.

Окремо буде доступний пересадковий квиток за 60 грн, який дозволятиме пересідати між метро та наземним транспортом упродовж 90 хвилин без обмежень.

Водночас для гостей столиці пропонують спеціальні безлімітні проїзні:

  • на 24 години – 375 грн;
  • на 48 годин – 563 грн;
  • на 72 години – 750 грн.

Запровадити нові ціни на проїзд планують із 15 липня 2026 року, а поїздки, які були куплені на транспортну картку до 14 липня 2026 року, лишатимуться чинними до 14 вересня 2026 року.

До слова, у Львові теж оновили тарифи на проїзд у громадському транспорті. З 16 травня поїздка містом коштує від 23 грн (оплата «ЛеоКарт» або через додаток) до 30 грн (оплата карткою). Детальніше з тарифами можна ознайомитись за посиланням.

Джерело

Недавні записи

  • Кривава ДТП на Караваєвих дачах: що говорять адвокати підозрюваного і жертв – Главком
  • Афіша на вихідні. Куди піти у столиці 13-14 червня – Главком
  • Не культурі. Не медицині. Людям. Про віллу на Парковій
  • Електросамокат – не іграшка. Це транспорт, який калічить і вбиває дітей
  • Молитва, джерело, печери і шоколад: чому варто відвідати Крехів

LOREM IPSUM

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem fringilla tempor dignissim at, pretium et arcu. Sed ut perspiciatis unde omnis iste tempor dignissim at, pretium et arcu natus voluptatem fringilla.

LOREM IPSUM

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem fringilla tempor dignissim at, pretium et arcu. Sed ut perspiciatis unde omnis iste tempor dignissim at, pretium et arcu natus voluptatem fringilla.

LOREM IPSUM

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem fringilla tempor dignissim at, pretium et arcu. Sed ut perspiciatis unde omnis iste tempor dignissim at, pretium et arcu natus voluptatem fringilla.

©2026 Новини Львова та області | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress