Getty Images/Global Images Ukraine Супертяж Фабіо Вордлі після кривавого і важкого поєдинку проти Даніеля Дюбуа оголосив про те, що активував опцію негайного реваншу. Вордлі, який володів титулом WBO, на старті бою двічі відправляв суперника у нокдаун, проте Дюбуа зумів відновитися і оформив технічний нокаут в 11-му раунді. Реванш Дюбуа – Вордлі має відбутися до кінця року. «Це був бій, який запам'ятається вболівальникам. Я припустився помилок, але я все виправлю в реванші. Іду повертати свій титул», – сказав Вордлі. Якщо другий поєдинок відбудеться, це поставить на паузу наміри Мозеса Ітауми і Олександра Усика. Ітаума мав стати обов'язковим претендентом на титул і провести бій до кінця цього року, а Усик раніше підтвердив, що хоче знову стати абсолютним чемпіоном, а для цього йому потрібний пояс WBO. Читайте також: Дюбуа переміг Вордлі. Характер та удар вирішили все
