Instagram. Олександр Усик та Катерина Усик Дружина Олександра Усика Катерина розповіла, як у свій час розірвала стосунки з боксером. «Колись мені набридли наші стосунки і все. Я його кинула, так і сказала йому: «Я кидаю тебе». Я страждала, хотіла лягати спати, щоб мені було легко, а було важко, і всі три роки мені було важко. Перші наші стосунки були три роки, і мені це набридло. Ми розійшлися десь на два роки, я вже тоді пішла в інститут, рік з одним зустрічалася, рік з іншим. Потім ми з Сашком зійшлися, коли я потрапила в аварію», – сказала Катерина. Раніше дружина Олександра Усика Катерина розповіла, наскільки важливо боксеру те, щоб вона була присутня на кожному його бою.
