Програма 2011

 

Інтернет маркетинг

 

Потік 1.   Інтернет-маркетинг для професіоналів
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
10:00 – 10:30 Леся Прус “Регіональні особливості інтернет-аудиторії України. Купувати чи не купувати? Майбутнє ринку електронної комерції в Україні” високий середній
10:3011:0
середній
11:00 – 11:30 Круглий стіл “Контекст vs SEO”

Учасники: Дмитро Тимчук, Ігор Яковець, Денис Арисмятов, Юрій Висовень (Надіслати запитання )

11:30 – 12:00 Кава-перерва
12:00 – 12:30 Дмитро Тимчук “Просування сайтів по трафіку. Технології трафікового просування” високий
12:30 – 13:00 Ігор Яковець “В заручниках у сеошника: агенство, фрілансер, найманий працівник” середній
13:00 – 13:30 Денис Арисмятов “SEO – що змінилось в 2011 році?” високий середній
13:30 – 14:00 Круглий стіл “Що можуть гарантувати SEO-агенства?” високий середній
Учасники: Дмитро Тимчук, Ігор Яковець, Денис Арисмятов (Надіслати запитання)
14:00 – 15:00 Обід
15:00 – 15:30 Анна Боднарчук “Хто такий директор інтернет-проекту?” високий
15:30 – 16:00 Юрій Висовень “Додаткові можливості Google Analytics” високий середній
16:00 – 16:30 Станіслав Матюшенко “Підвищення конверсії за допомогою Usability” високий
16:30 – 17:00 Круглий стіл “Методи підвищення конверсії”
Учасники: Юрій Висовень, Станіслав Матюшенко, Ельдар Нагорний (Надіслати запитання)
17:00 – 17:30 Кава-перерва
17:30 – 18:00 Михайло Свистун “Email-маркетинг” середній
18:00 – 18:30 Ельдар Нагорний “Секрети аналізу трафіку, його розподіл та підвищення конверсії” високий
18:30 – 19:00 Круглий стіл “Аутсорсинг vs власний відділ інтернет-маркетингу”
Учасники: Ельдар Нагорний, Вікторія Бондар, Юрій Висовень, Денис Арисмятов (Надіслати запитання)
19:00 Закриття форуму

 

Ecommerce

 

Потік 2. “Social Media” & “Електронна комерція”
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
Секція “Social media”
10:00 – 10:30 Микола Сюсько “Успіхи і фейли українського SMM в 2011 році”середній
10:30 – 11:00 Андрій Сеник “Social Media для локального бізнесу”середній
11:00 – 11:30 Дмитро Ткачеко «B2C продажі за допомогою соціальних мереж»середній
11:30 – 12:00 Кава-перерва
12:00 – 12:30 Максим Терешко “Що дали Метро 60 000 лайків” високий середній
12:30 – 13:00 Віта Кравчук “Продаж В2В через Facebook та LinkedIn”високий середній
13.00-13.30
13:30 – 14:00 Круглий стіл “Як виміряти роботу SMM-агентства?”
Учасники: Максим Терешко, Микола Сюсько, Дмитро Ткаченко, Віта Кравчук (Надіслати запитання)
14:00 – 15:00 Обід
Секція “Електронна комерція”
15:00 – 15:30 Архипов Олександр “Прийом платежів по картах Visa i MasterCard в Інтернет і “на землі”середній
15:30 – 16:00 Анна Боднарчук “Як знайти і втримати он-лайн покупця: Аналітика SoftKey”високий
16:00 – 16:30 Максим Лук’яненко “Нішеві інтернет-магазини” (відео-анонс)середній початківець
16:30 – 17:00 Кава-перерва
17:00 – 17:30 Дмитро Лаппо “Як вибрати нішу в Ecommerce і стати в ній лідером. Без бюджету”
середній початківець
17:30 – 18:00 Галина Вітюк «Конкурентні та вільні ніші в інтернет торгівлі України на основі аналітики Яндекс.Маркет»
18:00 – 18:30 Денис Суділковський “100500 практичних способів збільшити ефективність існуючого інтернет-магазину”високий середній
18:30 – 19:00 Круглий стіл “Локальний vs Нішевий інтернет-магазин”

Учасники: Денис Суділковський, Дмитро Лаппо, Максим Лук’яненко, Галина Вітюк (Надіслати запитання)

19:00 Закриття форуму

 

Для підприємців

 

 

Потік 3. Інтернет для підприємців
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
10:00 – 10:30 Андрій Сабанський “Збiльшення продаж в рази за рахунок Email-маркетингу”початківець
10:30 – 11:00 Олег Гаврилюк “Комплексне SEO на практиці”початківець
11:00 – 11:30 Роман Россов «Бізнес як по нотах: 7 практичних порад для просування інтернет-магазину» початківець(відео-анонс)
11:30 – 12:00 Кава-перерва
12:00 – 12:30 Анатолій Денис “Вибір платформи для електронного магазина” середній початківець
12:30 – 13:00 Юлія Чудінова “Тексти на сайті: як провалити пропозицію клієнту”початківець
13:00 – 13:30 Микита Семенов “Вартість створення сайту і його обслуговування?”початківець
13:30 – 14:00 Світлана Ткаченко “Український ринок доменних імен”середній
14:00 – 15:00 Обід
15:00 – 15:30 Workshop bigmir)net – “Ефективне керування та аналіз трафіку проекту”

Ведучий: Ельдар Нагорнийсередній

15:30 – 16:00
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00 Кава-перерва
17:00 – 17:30 Дмитро Суслов “Порівняння різних типів CMS: самописні «движки», безкоштовні системи та комерційні продукти”середнійпочатковий
17:30 – 18:00 Олег Гаврилюк “Як взяти максимум від Google Analytics?”середнійпочатківець
18:00 – 18:30 Олександр Колєсніков «Як я відкривав інтернет-магазин в Варшаві»початківець
18:30 – 19:00 Вікторія Бондар “Інтернет PR”середній
19:00 Закриття форуму

 

Стартапи

Потік 4. “Інтернет-бізнес та Lviv Startup Club”
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
Секція “Інтернет-бізнес”
10:00 – 10:30 Вікторія Бондар “Перспективні напрямки інтернет-проектів в Україні”середній
10:30 – 11:00 Олеся Єдинак “Маркетинг інформаційних проектів в Уанеті”середній
11:00 – 11:30 Круглий стіл “Перспектива україномовних інтернет-проектів”
Учасники: Вікторія Бондар, Олеся Єдинак, Тетьяна Солнцева, Ірина Марушкіна, Руслан Савчишин, Максим Саванецький (Надіслати запитання)
11:30 – 12:00 Кава-перерва
12:00 – 12:30 Павло Рязанов “Просування програмного продукту на західний ринок – перші кроки” (відео-анонс)середній
12:30 – 13:00 Андрій Ярошенко “Успішні бізнес-моделі інтернет-проектів”середній
13:00 – 13:30 Олег Мішин “Бізнес SEO-оптимізаторів”середній
13:30 – 14:00 Круглий стіл “Внутрішній vs Зовнішній ринки”
Учасники: Вікторія Бондар, Олег Мішин, Павло Рязанов, Руслан Савчишин (Надіслати запитання)
14:00 – 15:00 Обід
Секція “Lviv Startup Club”
15:00 – 15:30 Олеся ЄдинакОлексій Федько – Презентація проекту Autotravel.org.uaвисокий
15:30 – 16:00 Вікторія Бондар “Презентація секретного Стартапу”середній
16:00 – 16:30 Яценко Тарас. Презентація проекту “Твоє місто”
16:30 – 17:00 Кава-перерва
17:00 – 17:30 Ольга Трофімова “Запуск SaaS для обліку робочого часу – перші клієнти, типові страхи та успіхи у впровадженні Yaware” (відео-анонс)початківець
17:30 – 18:00 Єгор Ланько “Social CRM: Граємо на полі клієнта” високий середній
18:00 – 18:30 Микита Семенов “Монетизація соціальних мереж”середній
18:30 – 19:00 Олег Череватий “Шлях від фрілансера до співвласника продуктової компанії”високий середній
19:00 Закриття форуму

 

BlogCamp

Потік 5. “BlogCamp + громадський активізм”
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
Секція “BlogCamp”
10:00 – 10:30 Віктор Фомін “Бізнес-блог компанії і його вплив на бізнес” середній
10:30 – 11:00 Олександр Васильєв “Кейс Харківський Клуб Підприємців – робота в Інтернеті”
середнійпочатківець
11:00 – 11:30 Юрій Наумко “Як ВО “Свобода” формує своє інформаційне поле” середній
11:30 – 12:00 Кава-перерва
12:00 – 12:30 Петро Нек “Від блогера до мобільного блогера або філософія життя справжнього блогера” середній
12:30 – 13:00 Олена Білозерська “Шлях до результату діяльності блогера: творчий порив чи щоденна праця?”високий середній
13:00 – 13:30 Сергій Пішковцій, Максим Саваневський «Соціальна журналістика на прикладі Watcher»високий середній
13:30 – 14:00 Круглий стіл “Інформаційні війни в коментарях”
Учасники: Олена Білозерська, Роман Вінтонів, Ірина Марушкіна, Тетяна Солнцева, Юрій Наумко, Максим Саваневський (Надіслати запитання)
14:00 – 15:00 Обід
Секція “Громадський активізм в Інтернет”
15:00 – 15:30 Ганна Сінькова “Інтернет-стьоб як засіб громадського впливу”середнійпочатківець
15:30 – 16:00 Роман Вінтонів “Громадський активізм і офіційна журналістика”середній
16:00 – 16:30 Алекс Рябцев “Інтернет як інструмент контролю за владою” середній
16:30 – 17:00 Кава-перерва
17:00 – 17:30 Денис Олейніков (Відеоконференція)
17:30 – 18:00 Руслан Савчишин “Інформаційне поле громадської організації” (відео-анонс)середнійпочатківець
18:00 – 18:30 Леся Оробець “Громадський активізм в Інтернет”середній
18:30 – 19:00 Круглий стіл “Інтернет на службі громадського суспільства”
Учасники: Леся Оробець, Роман Вінтонів, Юрій Наумко, Олена Білозерська (Надіслати запитання)
19:00 Закриття форуму

 

 

Оптимізація бізнесу

Потік 6. “Оптимізація бізнесу”
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
14:00 – 15:00 Обід
Секція “Інтернет-сервіси для оптимізації бізнесу”
15:00 – 16:00 Костянтин Ільїнський “Ключові зміни в спрощеній системі оподаткування та особливості роботи з 72 КВЕДом”середній
16:00 – 16:30 Руслан Савчишин “Yaware як інструмент для підвищення ефективності бізнесу” (відео-анонс) середній
16:30 – 17:00 Кава-перерва
Секція “HR в IT”
17:00 – 17:30 Оксана Джус “Пошук потрібного працівника (оголошення, джерела пошуку, резерв)” високий середній
17:30 – 18:00 Оксана Краснопольська “В ногу з часом: як керівнику скласти свій план індивідуального розвитку?” середній
18:00 – 18:30 Сергій Даценко “Працюємо з найкращими: модель ситуаційного лідерства” високий середній
18:30 – 19:00 Наталка Шпот «Романтичні, і не дуже, фантазії про HR з поступовим поверненням до реальності» високий середній
19:00 Закриття форуму

 

WebDevelopment

 

 

Потік 7. “Web-development”
Час Доповідач
9:00 – 10:00 Реєстрація учасників, кава
Секція “Ruby on Rails”
10:00 – 10:30 Михайло Чеверда “Технологія Ruby on Rails”середній
10:30 – 11:00 Олександр Боднар “5 років Ruby on Rails”середній
11:00 – 11:30
11:30 – 12:00 Кава-перерва
Секція “Стандарти, технології, підходи”
12:00 – 12:30 Вадим Машков “Відкриті стандарти і протоколи для соціальних мереж” (відео-анонс)середній
12:30 – 13:00 Любомир Плотніков “HTML 5.0″середній
13:00 – 13:30 Олена Занічковська “За клієнта замовте слово, або 10 причин незадоволеності отриманим веб-сайтом”.
13:30 – 14:00
14:00 – 15:00 Обід
Секція “Open source CMS”
15:00 – 15:30
15:30 – 16:00 Алекс Рябцев “Приховані можливості Drupal середній
16:00 – 16:30 Кузьмін Віталій “Оптимізація і конфігурування Magento для високонавантажених проектів” (відео-анонс)високий
16:30 – 17:00 Кава-перерва
Секція “Нестандартні кейси”
17:00 – 17:30 Сергій Покровський “Розробка високонавантажених систем на прикладі Картинка.net” високий
17:30 – 18:00
18:00 – 18:30 Дмитро Костюк “Хмарний хостинг для веб-розробника. Можливості та переваги.”високий
18:30 – 19:00 Дмитро Кохманюк “IPv6 та DNSsec для розробників” високий середній
19:00 Закриття форуму

 
 

 

Надіслати запитання доповідачу.

 

Програма форуму iCamp

 

*Позначки класифікують рівень доповіді:

початковий – Початковий
середній – Середній
високий – Високий
plugin by phploaded.com