Партнери 2010

агентство інтернет-реклами, яке займається просуванням цікавих молодих продуктів, сервісів та проектів (ziktv.com.ua, fps components), впровадженням нестандартних стартапів на закордонному ринку, розвитком та підтримкою продукту всередині великих компаній
Львівська міська рада, надає для iCamp інформаційну та медіапідтримку.
«Клуб Ділових Людей» ― бізнес-клуб, що об’єднує ділових людей Львівщини та України. Мета клубу — створити широку партнерську платформу задля спілкування, обміну досвідом та розвитку, також для реалізації нових бізнесових проектів.
Startupline – мережа стартапів та інвесторів
Бeгун – сервіс контекстної реклами з оплатою тільки за реальних відвідувачів.
Українська Банерна Мережа – потужна рекламна мережа банерообміну між сайтами. Вона є однією з перших баннерних мереж на Україні (була створена 30 січня 1999 року) і включає в себе найбільшу кількість українських сайтів. На даний момент УБМ складається з основної мережі та декількох тематичних підмереж – Автомобільної, Рекламної, Кримської, підмережі інтернет-магазинів і книжкової підмережі.
Незалежне iнформацiйно-аналiтичне iнтернет-видання Західної України

Комплексна розробка та підтримка веб-сайтів, корпоративний стиль та дизайн поліграфії. Ми пропонуємо: концепцію, веб-дизайн (або редизайн) та систему управління сайтом — сайт «під ключ»; Оновлення (актуалізація) інформації та автоматизація процесу оновлення web-ресурсів, віртуальні 3D-тури, розробка корпоративного стилю, дизайн поліграфічної продукції, послуги просування web-ресурсу та SEO, розміщення (хостинг) ресурсу.

Інтернет-портал культурних подій Львова. Основне завдання проекту VisitLviv.NET– ведення онлайн-афіші культурних подій нашого міста, а також представлення зручної бази даних усіх цікавих з туристичної точки зору закладів міста – готелів, хостлеів, кнайп, галерей, музей, театрів та багато інших.

Українська асоціація приватних високотехнологічних інвесторів – організація, створена для розвитку ангельських інвестицій в hi-tech проекти. Асоціація займається наданням бізнес-ангелам якісної інформації про інвестиційні можливості, котрі можуть їх зацікавити, інформуванням про ринок венчурного капіталу в Україні, допомогою в проведенні переговорів і еффективному поєднанні інвестиційних і підприємницьких можливостей та ін.
Lviv Outsourcing Forum – громадська ініціатива, створена для розвитку західноукраїнського ринку аутсорсингових послуг.Lviv Outsourcing Forum забезпечує для учасників організації доступ до клієнтів з країн USA і Європи, послуги з підбору і пошуку персоналу, HR і тренінгові послуги, спільну оренду офісів, інформування про глобальні тенденції і загрози.
Щодня «Город24» пропонує своїм користувачам величезні знижки на відвідування кафе та ресторанів, гру в боулінг, більярд, пейнтбол, похід в аквапарк та інші розваги, послуги салонів краси, соляріїв, фітнес-центрів, програми вивчення іноземних мов і багато іншого.
Картинка – це новий унікальний рекламний сервіс, який вперше дає можливість рекламодавцям розміщувати цілеспрямовану рекламу на картинках сайтів. Зображення несуть набагато більше інформації, ніж звичайний текст, тому така реклама дає користувачеві краще уявлення про рекламний об’єкт.
Prom.ua – це бізнес-каталог компаній України, що дозволяє постачальникам розміщувати інформацію про послуги, товари та послуги, а споживачам швидко її знаходити.
SEO-Studio – це провідне українське агентство, яке надає повний комплекс послуг ефективної реклами сайтів в Інтернет. 50 штатних співробітників нашої інтернет-компанії – це команда фахівців з величезним досвідом роботи в сегменті інтернет-реклами, яка на щомісячній основі веде понад 400 проектів і сайтів.
Газета для молоді
Сайт «Галичина спортивна» – перший повноцінний Інтернет-портал про спортивні події в трьох галицьких областях – Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській – і за участю галицьких спортсменів.
Молодіжна громадська організація «КРОТУС» створена випускниками СШ №50 ім.А.С.Макаренка м.Львова та здійснює свою діяльність з 2004 року. Офіційно зареєстрована у березні 2007 року. Основною метою «КРОТУСу» є організація діяльності молоді для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, культурних та інших спільних інтересів на засадах добровільності, рівноправності членів, самоврядування, законності та гласності.

back to top