Благодійна акція

eo6a3604_lr-1200x520

Цього року Lviv iCamp 2016 не лише об’єднує спільноту однодумців, а й робить добрі справи.

 

Ми доєдналися до ініціативи благодійного фонду «Запорука» Red Nose Day Ukraine. Організатор чотири роки поспіль у Києві та Львові проводить  благодійний фестиваль добра «Червоні носики». Крім того, реалізовує червоні носики і благодійні сувеніри поширює на підтримку важкохворих дітей. Така практика прийшла з Великобританії, де її у 1998 році започаткувала організація Comic Relief.

Залучені кошти організатори використають для оновлення відділення у львівській лікарні, де лікуються онкохворі діти (відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру). Вони вірять, що дитячі лікарняні відділення як і будь-який дитячий простір мають бути сучасними, затишними і комфортними.

Ми розділяємо це бачення і щиро запрошуємо Вас протягом конференції придбати чудові благодійні сувеніри, які стануть внеском в соціальну акцію. Вони стануть вам у нагоді і зігріватимуть Ваші серця довгими холодними вечорами.

Еко-блокноти та еко-торби Ви можете використати за прямим призначенням під час конференції.

Чудові металокерамічні чашки з милими червононосими зайцем та жирафкою будуть Вашим супутником в дорозі, поході чи на щодень.

Ну і багато червоних носиків – веселий символ, який потішить дітей і дорослих, додасть кольору і настрою!

Під час конференції  – зробимо спільне фото в носиках на знак підтримки інтернет-маркетинг спільнотою благодійної ініціативи.

Героїв сувенірної продукції – чарівних зайця та жирафку намалювала дизайнерка Наталія Найда, авторка візуального стилю м.Івано-Франківська, майстерні «Шуфля» та «Bukvica».

Будь ласка, бронюйте сувеніри заздалегідь в організаторів, оскільки їхня кількість обмежена. Контакти організаторів: Ярина, Уляна. Тел. (050) 4301281. E-mail: iaryna@zaporuka.com.ua

 

Доєднуйтесь, кожна гривня має значення!

 

Деталі про ініціативу на веб-сторінці фонду і в соцмережах:

www.zaporuka.org.ua; www.facebook.com/zaporuka; www.facebook.com/rednosedayua

back to top back to top